Chovatelské potřeby ; šampon pro psa; krmivo pro psy;

 
Registrace
 
 
 
 
 
 
 

Vítejte na stránkách Isle of Dogs.

Profi kosmetika, výstavní šampony, kondicionéry a stylingové přípravky z USA jsou jako mercedes mezi kosmetikou. V naší nabídce naleznete širokou řadu přírodních šamponů, kondicionérů a rozčesávacích přípravků s pupalkovým olejem či propolisem ( včelí tmel ). Všechny produkty Isle of Dogs jsou v koncentraci až 1:10 nebo až 1:20, záležíc na typu a ředě produktu.Hlavním cílem značky Isle of Dogs je maximálně podpořit zdraví, krásu a celkový stav každého psa jak uvnitř, tak zvenčí. Aby se toto uskutečnilo, snažíme se: 

- pomoci majitelům porozumět, jak důležitá je správná údržba a péče.
- poskytnout profesionálním střihačům, kteří používají profi kosmetiku ve psých salónech,
  nejlepší vedení a odborné poradenství. 
- nabídnout top kosmetické přípravky pro psy všech druhů, bez ohledu na rasu nebo povolání.

Všichni milujeme psy, ale mnoho majitelů neví, jak se správně o své mazlíčky postarat. Obvykle ke koupání požívají šampóny orčené pro člověka, které mají nesprávné pH. Nekoupají je pravidelně a proto se jejich kůže i srst vysušují. Někteří si dokonce myslí, že koupání je pro ně i jejich psa příliš náročné, protože psi se neradi koupají. I tak je však pravda, že ve všech ostatníh případech se o ně starají jako o své vlastní členy rodiny. Psi s Vámi zdílí Vaši domácnost. Váš gauč nebo i Vaši postel a Vy víte, že čistý, lesklý a úžasně vzdušný kožíšek je absolutní potřebou při dlouhém mazlení. Všechny naše produkty jsou perfektně vyvážené a vyrobené v USA, čímž Vám dávají ingredience, které potřebujete k tomu, aby jste měli čistého, nádherného a "tulivého" pejska. 

Dále poskytujeme služby: 

Pro lepší služby a servis zákaznkům doporučujeme objednávat všechno zboží na této adrese.: www.pet-servis.com  , šampony 

  • Velkoobchod a distribuce krmiva pro psy a kočky, také klinické diety pro veterinární ordinace. : www.vobra.cz
  • Výroba sušeného palivového dřeva: www.drevodokrbu.com objednávky online